История компании

SIA "e-HIDRO" ienāca hidraulisko ierīču tirgū Latvijā, kā neliels hidraulikas tirgotājs 2005. gadā. Pirmais piedāvātais auto hidrauliskais aprīkojums bija Kravas lifts

Šobrīd mēs sadarbojamies ar tādām preču markām kā PM, CMC, SUP Elefant, UNILIFT, Dhollandia, Cus Hydraulics, Brevini Winches.

Augstāk minēto firmu piedāvāto produktu klāsts ir ļoti daudzveidīgs un atbilstošs daudzām speciālām vajadzībām. Mūsu firma ir atvērta izmaiņām un visu laiku paplašina innovatīvu pacelšanas ierīču un papildaprikojuma sortimentu lai apmierinātu augošas klientu vēlmes.

Ar Izveidotā internetveikala starpniecību notiek hidraulisko iekārtu tirdzniecība un apkalpošana visās Pasaules valstīs. Baltijas valstīs mums ir svarīga ne tikai pārdošana, bet arī pēc pārdošanas apkalpošanas organizācija. Latvijā un Lietuvā jau ilgus gadus to piedāvā plašs mūsu dīleru tīkls. Šogad ir uzsākta tā izveide Igaunijā

Mēs pastāvīgi attīstāmies un palīdzam attīstīties citiem. Mēs rūpīgi plānojam katru soli ceļā uz mērķiem un ar entuziasmu strādājam, lai tos sasniegtu. Mēs esam elastīgi un viegli adaptējami. Mēs esam atvērti jaunām idejām un to īstenošanas metodēm, mēs vienmēr meklējam jaunas iespējas. Mēs saprotam un novērtējam dažādas klientu grupas. Mūsu attieksmes un darbība tiek veidotas atbilstoši tam, ko no mums sagaida mūsu klienti, bet viņi taču ir tik dažādi.